فیلم و ویدیو دوربین مداربسته

کدام مرورگرها از Plugin دوربین مداربسته پشتیبانی نمی کنند؟

با تمام مشکلات امنیتی اخیر هنوز هم شرکتهای سازنده دوربین های مداربسته از پلاگین مرورگرها برای نمایش جریان تصویری استفاده می کنند. بسیاری از سازندگان مرورگرهای اینترنتی دیگر از پلاگین پشتیبانی نمی کنند. خوب چطور تصویر زنده دوربین مداربسته را روی مرورگر مشاهده کنیم؟!

بررسی تخصصی ارزانترین دوربین مداربسته Hanwha Wisenet X

دوربین مداربسته ارزان قیمت سامسونگ/هانوها از جدیدترین سری دوربین های مداربسته Wisenet X هانوها توسط سی سی تی وی آنلاین مورد بررسی قرار گرفته است. دوربین های مداربسته اکسیز و هایک ویژن هم بعنوان رقبای این سری ...

بررسی تخصصی دوربین های مدار بسته چشم ماهی 3 مگاپیکسلی Vivotek

دوربین مدار بسته Vivotek CC8370 بدلیل مدل ساخت ویژه و قابلیت پوشش تصویر از نوع چشم ماهی در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است. دو نسخه دوربین مداربسته ویووتک در کنار دوربینهای مدار بسته از برندهایی مثل هایک ویژن ...

بررسی تخصصی دوربین مداربسته 4 مگاپیکسلی یونی ویو ( قسمت دوم/پایانی : مقایسه تصاویر )

در قسمت اول بیشتر به مشخصات ظاهری و ویژگیهای دوربین مداربسته یونی ویو پرداختیم و مقایسات تصویری و تفاوت کارکرد بین دوربینهای مداربسته یونی ویو، داهوا، هایک ویژن و اکسیز را در این قسمت شرح خواهیم داد. با سی سی تی وی آنلاین همراه شوید.

آموزش نصب و راه اندازی دوربین مداربسته تحت VPN (راه اندازی VPN سایت به سایت)

با گذر از معایب و مزایای استفاده از VPN ها در سیستمهای نظارت تصویری و دوربینهای مداربسته، برای نمونه شبکه سایت به سایت از طریق VPN را راه اندازی می کنیم و قدم به قدم با مراحل راه اندازی شبکه VPN دوربین مداربسته پیش می رویم.

جدیدترین عضو خانواده Hanwha Wisenet P : دوربین مداربسته PTZ دام 4K

جدیدترین دوربین مداربسته از سری Wisenet P سامسونگ/هانوها که یک دوربین مداربسته PTZ دام با رزولوشن 4K است بتازگی به لیست خرید دوربینهای مداربسته سامسونگ/هانوها اضافه شد.

همه چیز درباره نور دید در شب دوربین مداربسته IR (قسمت چهارم : قابلیتهای پروژکتورهای پیشرفته نور IR )

از معایب نور مادون قرمز دید در شب دوربینهای مدار بسته IR گفتیم و در این قسمت به قابلیتهای جدید پروژکتورهای نور IR می پردازیم که معایب قبلی را رفع کرده و دوربینهای مدار بسته جدید را در تاریکی قدرتمند تر می نماید.

بررسی تخصصی دوربین مدار بسته Pro 4K اویجیلون

شرکت اویجیلون بخاطر سنسورهای تصویربرداری بزرگ و دوربینهای مدار بسته با رزولوشن بالا در بین کاربران شناخته شده است. در این بررسی تخصصی به دوربین مدار بسته 4k Pro شرکت اویجیلون می پردازیم.

گزارش تصویری نمایشگاه دوربین مداربسته و سیستم نظارت تصویری IRAN SSE2016

با گزارش تصویری نخستین دوره نمایشگاه دوربین مداربسته و سیستمهای نظارت تصویری و امنیتی ایران SSE2016 با سی سی تی وی آنلاین همراه شوید.

همه چیز درباره کدک دوربین مدار بسته : قسمت سوم ( فریمهای I و P و کدکهای رایج )

پس از بیان مطالب مفصلی درباره کدکها بر مبنای فریمهای داخلی و میانی، به فریمهای I و P و تفاوتها در استفاده از این نوع فریمها می پردازیم و در ادامه نگاهی به کدکهای رایج می اندازیم.

شرکت یونی ویو در نیمه دوم سال 2016 : رشد خزنده یونی ویو در مقابل نمایش قدرت رقبا

در این مقاله نگاهی به تغییرات و تحولات شرکت یونی ویو در بازار بین المللی دوربین مدار بسته و سیستمهای نظارت تصویری می اندازیم. سی سی تی وی آنلاین در این مقاله بصورت اختصاری به تکنولوژیهای ارائه شده شرکت یونی ویو و محصولات جدید Uniview می پردازد...

نسل جدید دوربینهای مداربسته 360 درجه 5 و 12 مگاپیکسلی شرکت Oncam از جنس فولاد

شرکت موفق Oncam که در ساخت دوربینهای مداربسته پانورامیک و 360 درجه تخصص دارد، اخیرا دوربینهای مداربسته 5 و 12 مگاپیسلی جدیدش را با ارتقاء قابلیت مقاومت و ویژگیهای جدید وارد بازار کرده است.

فروش محصولات جدید شرکت داهوا در سه ماهه سوم 2016

شرکت داهوا (Dahua) از بزرگترین تولیدکنندگان دوربین مداربسته و سیستمهای نظارت تصویری در هفته گذشته در تیزری تبلیغاتی به معرفی محصولات جدید آماده فروش خود در سه ماهه سوم سال 2016 پرداخته است که در این گزارش جزئیات آنرا مشاهده خواهید نمود.

شارپ در صنعت امنیتی : INTELLOS A-UGV ربات هوشمند ژاپنی آمریکایی

شرکت با سابقه و قدرتمند ژاپنی آمریکایی شارپ اخیرا ربات هوشمندی طراحی کرده است که گستره وسیعی از ویژگیها و قابلیتهای امنیتی نظارتی را داراست. در این مقاله بیشتر با INTELLOS A-UGV آشنا خواهید شد.

گزارش تصویری از غرفه یونی ویو و نکست چیپ در نمایشگاه CPSE 2016

در ادامه گشت و گذار در نمایشگاه CPSE 2016 به بازدید از شرکتهای یونی ویو و نکست چیپ پرداختیم. یونی ویو بیش از شرکتهای رقیب با استقبال بازدید کنندگان روبرو شده بود..