آموزش دوربین مداربسته

کاهش افت فریمهای تصویر در انتقال تصویر دوربین مداربسته

1 ساعت پیش

شکالات انتقال تصویر دوربین مدار بسته و سیستم نظارت تصویری تا به حال گریبان همه کسانی را که به نوعی به نصب دوربین مداربسته پرداخته اند گرفته است. در این مقاله آموزش دوربین مداربسته راههای کاهش حذف فریمهای تصویر در ذخیره سازی را بررسی می کنیم.

راهنمای خرید سنسور شکست شیشه و سنسور صوتی ضد سرقت (قسمت دوم : سنسور صوتی و ضربه ای شیشه)

برای نصب سنسور صوتی تشخیص شکست شیشه باید نکات بیشتری را نسبت به سنسور تشخیص ضربه در نظر داشته باشیم. احتمال تولید صداهای محیطی مزاحم بسیار بیشتر از برخوردهای اشتباه اجسام به شیشه است بنابراین نصب حسگر صوتی بیشتر چالش برانگیز ...

راهنمای خرید سنسور شکست شیشه و سنسور صوتی ضد سرقت

برای نصب و راه اندازی سیستم های نظارت تصویری متصل به سیستم های تشخیص سرقت باید با سنسورهای شکست شیشه بیشتر آشنا شوید. این مقاله شما را در انتخاب و خرید سنسورهای تشخیص شکست شیشه کمک خواهد کرد.

محاسبه و تخمین حافظه و پهنای باند مورد نیاز دوربین مداربسته (قسمت چهارم - پایانی)

برای محاسبه فضای ذخیره سازی و پهنای باند دوربین مدار بسته بهتر است از نرم افزارهای محاسب دوربین مدار بسته هم استفاده کرد و نحوه کار آنها را یاد گرفت. در قسمت آخر، جمع بندی مقاله آموزش محاسبه حافظه و ذخیره دوربین مدار بسته ...

حسگر تشخیص حرکت چطور کار می کند؟

حسگرهای تشخیص حرکت در حفاظت از محیطهای تجاری و اداری و امنیتی جزء تجهیزات الزامی به حساب می آید. در این مقاله آموزشی به شیوه کار حسگرهای تشخیص حرکت پرداخته و درباره نصب و راه اندازی سنسورهای تشخیص حرکت توضیحات خوبی ...

بررسی عملکرد تردد شمار دوربین مدار بسته هایک ویژن

تردد شمار، نفر شمار، عبور متر و ... اسامی قابلیتهایی است که با استفاده از تحلیلگر ویدئویی دوربین مدار بسته بصورت کارآمد مورد استفاده قرار می گیرند. در این مقاله آموزش دوربین مدار بسته می خواهیم تردد شمار هایک ویژن را ..

10 ویژگی مهم که موقع خرید سیستمهای کنترل تردد باید مدنظر باشد

برای خرید سیستم کنترل تردد و بکارگیری سیستمهایی مثل سیستم اعلام حریق، دزدگیر، سیستم نظارت تصویری و سیستم کنترل دسترسی در کنارش باید به 10 نکته هنگام خرید توجه نمایید که سی سی تی وی آنلاین برای شما آماده کرده است.

محاسبه و تخمین حافظه و پهنای باند مورد نیاز دوربین مداربسته (قسمت سوم)

برای ضبط تصاویر در روز وضعیت تقریبا معلوم شد اما در شب دوربین مدار بسته چقدر حافظه یا پهنای باند نیاز خواهد داشت؟ اگر از VBR/MBR استفاده شود چقدر وضعیت بهتر می شود؟ تشخیص حرکت دوربین مدار بسته چقدر کمک کننده است؟

آموزش نصب و راه اندازی دوربین مداربسته تحت VPN (ارتباط ریموت از طریق VPN)

در قسمت قبل از ارتباط سایت با سایت دوربین مدار بسته از طریق شبکه VPN گفتیم. این قسمت می خواهیم بدانیم برای ارتباط از راه دور(ریموت) با دوربین مدار بسته از طریق VPN چه باید کرد؟! با cctvonline.ir همراه شوید.

چگالی پیکسلی دوربین مداربسته (قسمت ششم : جمع بندی)

همه نکات در قسمتهای قبلی بیان شد و در این قسمت با تکمیل چگالی پیکسلی دوربینهای مداربسته یا PPF/PPM به نکاتی کوتاه و چکیده اشاره خواهیم کرد. ضمن اینکه سعی کردیم به ساده ترین شکل ..

6 مشکل رایج پس از نصب و راه اندازی دوربین مداربسته

اغلب همکاران و کاربرانی که برای اولین بار پس از نصب دوربین مداربسته به بررسی کارکرد سیستم نظارت تصویری می پردازند با مشکلاتی در تصویر و قابلیتهای دوربین مدار بسته روبرو هستند که در این مقاله سعی می کنیم به 6 مشکل معمول ...

محاسبه و تخمین حافظه و پهنای باند مورد نیاز دوربین مداربسته (قسمت دوم)

در بسیاری موارد استفاده از کدکهای هوشمند می تواند نسبت به دیگر عوامل تاثیر بهتری روی بهینه سازی حافظه و پهنای باند دوربین مداربسته بگذارد. در این قسمت به تفاوتهای این تکنیکها و تغییرات بهینه ای که به کاربر برای کاهش مصرف منابع ...

F-Stop در دوربین مداربسته (قسمت دوم)

قسمت دوم و انتهایی مقاله آموزشی F-Stop دوربین مداربسته علاوه بر مثال هایی در مورد عدد F دوربینهای مداربسته و نور دید درشب، توصیه هایی در مورد انتخاب دوربین مداربسته با F number مناسب برای کار در نور کم خواهیم داشت. با سی سی تی وی آنلاین همراه شوید.

آموزش نصب و راه اندازی دوربین مداربسته تحت VPN (راه اندازی VPN سایت به سایت)

با گذر از معایب و مزایای استفاده از VPN ها در سیستمهای نظارت تصویری و دوربینهای مداربسته، برای نمونه شبکه سایت به سایت از طریق VPN را راه اندازی می کنیم و قدم به قدم با مراحل راه اندازی شبکه VPN دوربین مداربسته پیش می رویم.

F-Stop در دوربین مداربسته (قسمت اول)

در مقاله آموزشی قبل درباره مفهوم iris صحبت کردیم و بدلیل گره خوردن مفاهیم F-Stop و iris و سرعت شاتر بهتر دیدیم از مفهوم F-Stop و مشخصاتش در دوربینهای مداربسته نیز بیشتر بگوییم. با سی سی تی وی آنلاین همراه شوید.