نمایشگاه دوربین مداربسته دبی Intersec

تمرکز ویژه بر صنایع امنیتی، ایمنی و تجهیزات آتش نشانی همزمان با شروع شمارش معکوس نمایشگاه Intersec 2019

برگزاری نمایشگاه سه روزه Intersec 2019 دبی برای تجارت و امنیت سایبری، تجهیزات آتش نشانی، راهکارهای خانه هوشمند و هواپیماهای بدون سرنشین با میزبانی بیش از 1300 نفر غرفه دار، غرفه های اختصاصی برای 15 کشور مختلف

نمایشگاه اینترسک 2018 دبی

تمامی محصولات در غرفه ها آماده بازدید بودند و ما هم در گزارش تصویری از برگزاری نمایشگاه دوربین مداربسته Intersec 2018 سعی کردیم با تصاویر مناسب شما را هم با خودمان به نمایشگاه ببریم. با سی سی تی وی آنلاین همراه شوید.

گزارش تصویری از آماده سازی نمایشگاه دوربین مدار بسته Intersec 2018 دبی (قسمت دوم)

در قسمت اول گزارش تصویری نمایشگاه بین المللی دوربین مدار بسته Intersec 2018 به غرفه های یونی ویو، پاناسونیک، پلکو و .. سری زدیم . در این قسمت هم به سراغ داهوا، هایک ویژن، اکسیز و بوش خواهیم رفت.

گزارش تصویری از آماده سازی نمایشگاه دوربین مدار بسته Intersec 2018 دبی

با برگزاری نمایشگاه بین المللی دوربین مدار بسته و سیستمهای نظارت تصویری Intersec 2018 دبی، مثل سال پیش ، تصاویری از آماده سازی این نمایشگاه در قالب گزارش تصویری تقدیم بینندگان سی سی تی وی آنلاین خواهیم کرد و شما را به بازدید ادامه مطلب دعوت می کنیم

گزارش تصویری نمایشگاه دوربین مدار بسته Intersec 2017 در اوج بازدیدها (قسمت دوم)

ادامه تصاویر نمایشگاه دوربین مدار بسته Intersec 2017 را در این مقاله به اشتراک می گذاریم. سری به شرکتهای هانوها، Nedap، پاناسونیک، پلکو و ... زدیم و تعدادی عکس آماده کردیم که در ادامه خواهید دید ...

گزارش تصویری نمایشگاه دوربین مدار بسته Intersec 2017 در اوج بازدیدها

روز دوم نمایشگاه بازدیدها به اوج خود رسیدند، همه دموها آماده و دوربینهای مدار بسته ویژه شرکتها عملیاتی شده بودند. خودروهای امنیتی معروف هم نمایشگاه را غرق کرده بودند. شرکتهایی مثل یونی ویو، اکسیز و بوش هر آنچه در توان داشتند در استقبال از بازدیدکنندگان رو می کردند..

گزارش تصویری نمایشگاه دوربین مدار بسته Intersec 2017 در غرفه های هایک ویژن، داهوا و بوش

پس از بازدید غرفه های یونی ویو (Uniview)، پاناسونیک (Panasonic)، اکسیز (Axis)، پلکو (Pelco) و سانل (Sunell) در نمایشگاه بین المللی دوربین مدار بسته Intersec 2017 به سراغ شرکتهای هایک ویژن (Hikvision)، داهوا (Dahua) و بوش (Bosch) خواهیم رفت. با سی سی تی وی همراه شوید..

گزارش تصویری نمایشگاه دوربین مدار بسته Intersec 2017 در غرفه های یونی ویو، اکسیز، پاناسونیک، پلکو و سانل

در گزارش تصویری از برگزاری نمایشگاه دوربین مداربسته Intersec 2017 در روز دوم تمامی محصولات در غرفه ها آماده بازدید بودند ما هم سعی کردیم با تصاویر مناسب شما را هم با خودمان به نمایشگاه ببریم. با سی سی تی وی آنلاین همراه شوید.

گزارش تصویری از آماده سازی نمایشگاه دوربین مدار بسته Intersec 2017 دبی (قسمت دوم)

در قسمت اول گزارش تصویری نمایشگاه بین المللی دوربین مدار بسته Intersec 2017 به غرفه های یونی ویو، مایلستون، پلکو سری زدیم . در این قسمت هم به سراغ داهوا، هایک ویژن، اکسیز و بوش خواهیم رفت.

گزارش تصویری از آماده سازی نمایشگاه دوربین مدار بسته Intersec 2017 دبی

با برگزاری نمایشگاه بین المللی دوربین مدار بسته و سیستمهای نظارت تصویری Intersec 2017 دبی، ما هم تصاویری از آماده سازی این نمایشگاه در غالب گزارش تصویری تقدیم بینندگان سی سی تی وی آنلاین خواهیم کرد و شما را به بازدید ادامه مطلب دعوت می کنیم.

آمار نمایشگاه بین المللی Intersec 2017 دبی زیر ذره بین cctvonline.ir

از امروز دوم بهمن ماه سال 1395، معادل 22 ژانویه سال 2017 نمایشگاه بین المللی دوربین مدار بسته و سیستمهای امنیتی و حریق Intersec 2017 در دبی بمدت 3 روز آغاز بکار می نماید. جالب دیدیم نگاهی به آمارهای سالهای پیش بیندازیم ...

نمایشگاه بین المللی امنیت و ایمنی حریق Intersec 2017 دبی

در روزهای 2 الی 4 بهمن ماه 1395 نمایشگاه بین المللی امنیت و ایمنی حریق Intersec 2017 در دبی بمدت سه روز برگزار می گردد. در سی سی تی وی آنلاین نگاهی به ویژگیها و آمارهای سال گذشته این نمایشگاه می اندازیم.