خانه هوشمند

تمرکز ویژه بر صنایع امنیتی، ایمنی و تجهیزات آتش نشانی همزمان با شروع شمارش معکوس نمایشگاه Intersec 2019

برگزاری نمایشگاه سه روزه Intersec 2019 دبی برای تجارت و امنیت سایبری، تجهیزات آتش نشانی، راهکارهای خانه هوشمند و هواپیماهای بدون سرنشین با میزبانی بیش از 1300 نفر غرفه دار، غرفه های اختصاصی برای 15 کشور مختلف

قسمت دوم راهنمای نصب مدار اعلام سرقت و هشدار (Alarm Circuits)

برای کاهش سیم کشی و نصب مجزای مدارهای اعلام سرقت نیاز است کمی به جزئیات بپردازیم و نحوه سیم کشی مجزا یا ترکیبی سنسورهای تماسی یا مغناطیسی اعلام هشدار سرقت را بصورت تصویری شرح دهیم. در ادامه به حلقه های هشدار و مدار کوتاه ITB ..

معایب و مزایای سیستم کنترل دسترسی زیستی (بایومتریک)

چرا سیستم کنترل دسترسی زیستی مثل اسکن اثر انگشت یا چشم امنیت را بالا می برد؟ مزایای استفاده از سیستم کنترل دسترسی با تکنولوژیهای تشخیص زیستی و بایومتریک چیست؟ خرید سیستم کنترل دسترسی زیستی کدام تکنولوژی برای کسب و کار ما مناسب است؟

راهنمای نصب مدار اعلام سرقت و هشدار (Alarm Circuits)

در این مقاله آموزش نصب و راه اندازی سیستم هشدار سرقت و ضد سرقت می توانید با نحوه کارکرد مدار سیستم اعلام سرقت و سنسور تشخیص سرقت و سیستم های مرکزی هشدار آشنا شوید. مدارهای ساده اعلام هشدار بسادگی با سنسور و جفت سیم ...

راهنمای خرید سنسور شکست شیشه و سنسور صوتی ضد سرقت (قسمت سوم : پایان)

حالا که در مقالات آموزشی قبل با هر دو سنسور صوتی و سنسور تشخیص ضربه شکست شیشه آشنا شدیم باید ببینیم چه کارهایی برای بهبود تشخیص و کاهش خطای سنسورهای تشخیص شکست باید انجام دهیم؟ جنس محیط و تجهیزات داخل محیط ..

راهنمای خرید سنسور شکست شیشه و سنسور صوتی ضد سرقت (قسمت دوم : سنسور صوتی و ضربه ای شیشه)

برای نصب سنسور صوتی تشخیص شکست شیشه باید نکات بیشتری را نسبت به سنسور تشخیص ضربه در نظر داشته باشیم. احتمال تولید صداهای محیطی مزاحم بسیار بیشتر از برخوردهای اشتباه اجسام به شیشه است بنابراین نصب حسگر صوتی بیشتر چالش برانگیز ...

خطر حملات DDoS برای اینترنت اشیاء و دوربین های مداربسته

پس از حملات DDoS توسط لشکری از دوربین های مداربسته و اختلال در اینترنت در سرویسهای جهانی مثل آمازون و نت فلیکس بسیاری را نسبت به آینده اینترنت اشیاء نگران کرده است. توصیه های Verizon برای پیشگیری از هک دوربین مداربسته و IoT را در سی سی تی وی آنلاین مطالعه نمایید.

راهنمای خرید سنسور شکست شیشه و سنسور صوتی ضد سرقت

برای نصب و راه اندازی سیستم های نظارت تصویری متصل به سیستم های تشخیص سرقت باید با سنسورهای شکست شیشه بیشتر آشنا شوید. این مقاله شما را در انتخاب و خرید سنسورهای تشخیص شکست شیشه کمک خواهد کرد.

حسگر راداری تحت شبکه اکسیز

حسگر راداری، جدیدترین محصول شرکت اکسیز (Axis) کاملا متفاوت از دیگر محصولات نظارت تصویری تحت شبکه قبلی با قابلیت تشخیص اجسام ورودی به محوطه تحت نظارت تا برد 50 متری خواهد بود که با PoE و قابلیت نصب روی VMS...

10 ویژگی مهم که موقع خرید سیستمهای کنترل تردد باید مدنظر باشد

برای خرید سیستم کنترل تردد و بکارگیری سیستمهایی مثل سیستم اعلام حریق، دزدگیر، سیستم نظارت تصویری و سیستم کنترل دسترسی در کنارش باید به 10 نکته هنگام خرید توجه نمایید که سی سی تی وی آنلاین برای شما آماده کرده است.

آشنایی با مفهوم چرخه عمر اینترنت اشیاء (IoT)

هر چه علم ارتباطات پیشرفت می کند افراد بیشتر و بیشتر به سمت اینترنت اشیاء و قابلیتهای آن سوق پیدا می کنند که این نیازمند فرهنگ، مدیریت و پیش بینیهایی است که در این مقاله به مهمترین جنبه آن یعنی درک مفهوم چرخه عمر اینترنت اشیاء (IoT) اشاره خواهیم کرد.

گزارش تصویری نمایشگاه بین المللی ایپاس 2016 در روز آخر

تصاویر باقیمانده و جمع بندی کلی نمایشگاه ایپاس 2016 را در غالب گزارش تصویری دیگری برای شما آماده کردیم. بخشی از بازدید روز آخر به بخشهای حریق و کنترل دسترسی و ...

پروژه خانه هوشمند نیازمند آموزش بیشتر متقاضیان

اخیرا در مطالعه ای که توسط مجله خبری و امنیتی A&S صورت گرفته،آمده است که خریداران سیستم هوشمند خانه ترجیح می دهند متخصصین در نصب، اقدام به راه اندازی این سیستم در منازلشان کنند و خودشان وارد عمل نشوند. هم نشان دهنده دانش کم مشتریان و هم نشان اطمینان آنها است.